• Wpisów: 6
  • Średnio co: 236 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 02:02
  • Licznik odwiedzin: 1 551 / 1658 dni
 
anomaly13
 
Na początku chciałbym oznajmić, że nie polecam tego filmu antyfanom czarnych komedii - dużo tam jest takiego humoru, a anty-fan gatunku nie będzie po prostu mógł zrozumieć produkcji i zwyczajnie się przy niej bawić.
tucker_and_dale_vs_evil-college_kids.jpeg

"Tucker i Dale, dwaj prawdziwi „pełnokrwiści” wieśniacy, wyruszają na wymarzone wspólne wakacje. To będzie wypoczynek na bogato: luksusowy domek, wędkowanie, a także wprowadzanie do organizmu odpowiednich ilości piwa. Co prawda „wypasiony” domek to stara zdewastowana rudera w leśnej głuszy, ale przyjaciele są tak szczęśliwi, że zdają się tego nie zauważać. I wszystko byłoby cudownie, gdyby los nie postawił na ich drodze grupy szpanerskiej młodzieży z miasta. Przypadek zrządza, że nasi dwaj duzi panowie o małych rozumkach zostają uznani przez młodych ludzi za zwyrodniałych seryjnych morderców, którzy, uzbrojeni w piły łańcuchowe, czyhają na życie kolejnych ofiar. Wakacje Tuckera i Dale’a zaczynają przypominać krwawe i absurdalne łowy." - oto pełny opis filmu. Czy zachęcający? Zależy to od waszych upodobań. Dla jednych może być arcydziełem, dla drugich kompletną klapą.
tumblr_mmn04teHxI1r4zr8xo2_500.gif

tumblr_inline_mv8ks3FPKv1qlaw4v.gif

Co do mojej opinii to uważam, że film jest dobry i przezabawny. Pokazuje jak głupi potrafią być młodzi ludzie, a także naśmiewa typowe horrory. Polecam wszystkim wielbicielom tego typu produkcji.
tucker-and-dale-vs-evil-04.jpg

porabani.jpeg

Tak więc zapraszam tych, którzy oglądali film do dyskusji co myślą na jego temat, tych których mają oglądać albo których film odtrącił i nie chcą obejrzeć też zapraszam! ;D

Nie możesz dodać komentarza.